Contul meu. Allianz-Tiriac include COVID-19 in riscurile acoperite de asigurarile de calatorie si elimina restrictiile de varsta pentu politele clasice. Nu folositi diacritice. Nou! : Sunt de acord cu utilizarea mijloacelor electronice de comunicare, in relatia cu AZTPP (pentru accesarea informarii anuale sau alte comunicari legale). Brosuri si formulare. Asistență / Sesizări / Propuneri portal clienți:it@tiriacleasing.ro. Sistemul de pensii din Romania. EDITIE SPECIALA DISCOVERY SPORT 33.900 Euro + TVA. 08.02.2018 Allianz-Ţiriac a lansat soluţia digitală "Contul meu" Allianz-Ţiriac a lansat soluţia digitală 'Contul meu', care le permite clienţilor companiei o mai mare transparenţă şi autonomie în vizualizarea şi gestionarea asigurărilor personale, se Auto Locuinta si bunuri Viata si sanatate Calatorie Servicii. Creaza-ți Contul Meu Contracte de Asigurare și ai acces la inf… ‎Aplicația mobilă Allianz-Țiriac iți oferă acces, în timp real, la informațiile tale cu privire la contractele de asigurare Allianz-Țiriac Asigurari precum și la produsele de pensii private administrate de Allianz-Țiriac Pensii Private. Allianz-Tiriac nu este doar despre noi. cumpara online. Informatii conform normelor de raportare. Sistemul de pensii din Romania. Este despre tine si despre cum peste 4.000 de profesionisti te pot ajuta sa iti construiesti viitorul financiar pe care ti-l doresti. Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Tel: +40 21 207 21 66. Numar de telefon si e-mail. afla detalii. Asistenta, Suport, Informare si Training. Mai multe informatii gasiti in Politica de module cookie Sunt de acord. Contul meu. Ai acoperiri extinse pentru a fi protejat cu adevarat, Ai la dispozitie un proces de dauna rapid si transparent. Home; Pensia Facultativa. Allianz-Tiriac extinde serviciul online de solutionare a daunelor Claims Tracker pentru toate asigurarile auto. Allianz-Tiriac Pensii Private Societate de administrare a fondurilor de pensii private S.A. (denumita in prezentul site Allianz-Tiriac Pensii Private/AZT Pensii Private) cu sediul in Bucuresti, Str. Pagina de internet: www.aztpensii.ro Contul meu. Contacteza-ne pentru informatii suplimentare InfoLine 021 207 21 66. info@aztpensii.ro. Care este obiectul de activitate al societatii? REPARATII FARA STRES ALLIANZ-TIRIAC CLAIMS TRACKER. Alte servicii de asistență vor fi adăugate în curând pentru confortul dumneavoastră. Activitatea principala: cod CAEN 6512 - alte activitati de asigurari (exceptand asigurarile de viata). Creaza-ți Contul Meu Contracte de Asigurare și ai acces la inf… Finantare preferentiala prin Tiriac Leasing. Acest portal permite clienților Țiriac Leasing să vizualizeze în orice moment informații curente și de istoric cu privire la contractele de leasing aflate în derulare. Nou! INCHEIE SIMPLU SI RAPID ASIGURAREA RCA. Aplicatie angajator PIII. 85-87, cod poştal 011424, sector 1. Bucuresti, 2 noiembrie 2020 – Allianz-Tiriac isi reafirma sprijinul pentru clienti in aceasta perioada plina de provocari, prin includerea riscului de infectare cu noul coronavirus in acoperirile politelor de calatorie in strainatate, aflate in vigoare sau nou incheiate. Persoane fizice; Persoane juridice; InfoLine: 021 207 21 66. Contul meu. Contul Dumneavoastră Facturi și Plăți Documente Tipăribile Acest portal permite clienților Țiriac Leasing să vizualizeze în orice moment informații curente și de … J40/15882/1994 CUI: 6120740. Allianz Tiriac - pensii private, pensii facultative, pensii obligatorii … De asemenea, pentru plățile lunare de rate, portalul permite descărcarea și tipărirea ultimelor facturi. ‎Aplicația mobilă Allianz-Țiriac iți oferă acces, în timp real, la informațiile tale cu privire la contractele de asigurare Allianz-Țiriac Asigurari precum și la produsele de pensii private administrate de Allianz-Țiriac Pensii Private. Asigurari. Auto Locuinta si bunuri Viata si sanatate Calatorie Servicii. Asigurari. Emanoil Porumbaru, nr. Allianz Tiriac - pensii private, pensii facultative, pensii obligatorii . SUCURSALE SI PARTENERI. Caderea Bastiliei nr. GRESELILE SUNT MAI USOR DE REPARAT CU MY APOLOGIES. Tel: +40 21 207 21 66. COMPLETEAZA DATELE TALE DE CONTACT. Brosuri si formulare. Afla mai mult Allianz-Ţiriac este parte a grupului german Allianz, unul dintre cei mai mari furnizori de servicii financiare şi asigurări. Locuinta, bunuri si raspunderi civile Prezentare generala, cand beneficiezi de protectia Allianz-Tiriac, Petitiile sau reclamatiile precum si solicitarile de solutionare alternativa a litigiilor, inregistrate in ultimele 3 luni sunt in numar de, Documente utile si evolutia programelor investitionale. Allianz-Tiriac Asigurari S.A., cu sediul social in Str. afla detalii. Allianz Tiriac Asigurari SA este inregistrata ca operator de date cu caracter personal nr. Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Contul meu. Consiliul director Allianz-Tiriac Pensii Private. CALL CENTER . … Protectia datelor. Allianz Tiriac este prima companie de asigurari din Romania, care a introdus posibilitatea de a plati cu cardul online asigurarile CASCO si RCA cumparate prin Allianz Direct. ID UTILIZATOR / TELEFON MOBIL: PIN: © Allianz-Tiriac Pensii Private 2020 Emanoil Porumbaru, nr. Fax: +40 21 207 21 70. Daca doresti sa te transferi acum la fondul de Pensii obligatorii administrat de Allianz-Tiriac Pensii Private, ... Contul meu. Pentru mai multe prenume sau nume, va rugam folositi spatiu. 779 si prelucreaza datele dumneavoastra cu caracter personal, in conformitate cu prevederile legale in materie de prelucrare a datelor cu caracter personal si libera circulatie a acestor date, in scopul prestarii serviciilor de asigurare. Capital social subscris si varsat: 94.393.890 lei Inregistrat la ORC sub nr. © Allianz-Tiriac Pensii Private 2020 Emanoil Porumbaru 85-87, Sector 1, Bucuresti. Pagina de internet: www.aztpensii.ro Pensie facultativa Pensie facultativa Prezentare generala. Aplicatie angajator PIII. Calatorie; Asigurari de calatorie Ramai stapan pe situatie, indiferent de destinatie Cumpara online. Contul meu. 80-84, Sector 1, Bucuresti, 010616, Romania. Domain ID : Not Available Host name ec2-3-125-58-169.eu-central-1.compute.amazonaws.com, IP address: 3.125.58.169, location: Frankfurt am Main Germany Site alexa rank: 1,280,021.Category rank: 1,073 pagina principala persoane fizice Contacteza-ne pentru informatii suplimentare InfoLine 021 20 19 100. info@allianztiriac.ro. Este despre cum poti sa ramai tot timpul stapan pe situatie si despre a-ti da libertate, lasand in seama noastra tot ceea ce conteaza pentru tine. Centru de daune 021 20 19 180 021 20 19 181 . Obiectul de activitate al societatii se refera la colectarea, administrarea, investirea activelor fondurilor de pensii private in conditii cat mai bune de profitabilitate, pe principiul diversificarii riscului si administrarii prudentiale in interesul fiecarui participant. Str. solicita actualizarea datelor. Pentru a fi cat mai aproape de tine, Allianz-Tiriac Pensii Private pune la dispozitia ta, ca participant la fondurile de pensii facultative, urmatoarele modalitati de verificare a contului individual: Internet – prin accesarea aplicatiei Contul meu. Misiunea noastra este sa ne asiguram ca tu ai la dispozitie toate resursele informationale necesare invatarii, dezvoltarii profesionale si atingerii performantei in domeniul vanzarii asigurarilor. Allianz-Tiriac Pensii Private a fost infiintata in martie 2007. Persoane fizice. Conectare Utilizator: ID UTILIZATOR / TELEFON MOBIL: PIN: Esti la prima logare? Informatia nu poate fi vizualizata fara acceptarea cookie-urilor. Allianz-Ţiriac a lansat soluţia digitală "Contul meu" 08.02.2018 . Pensia Obligatorie. Informatii conform normelor de raportare. Va informam ca pentru a va oferi o experienta cat mai placuta cand ne vizitati,www.aztpensii.ro foloseste cookie-uri proprii si alte tertilor. ‎Aplicația mobilă Allianz-Țiriac iți oferă acces, în timp real, la informațiile tale cu privire la contractele de asigurare Allianz-Țiriac Asigurari precum și la produsele de pensii private administrate de Allianz-Țiriac Pensii Private. PROCES DE DAUNA. Cu 4,5 miliarde de euro prime brute subscrise şi 4,1 milioane de clienţi, Grupul Gothaer este una dintre cele mai mari companii mutuale de asigurări … Creaza-ți Contul Meu Contracte de Asigurare și ai acces la inf… Allianz-Tiriac Pensii Private Societate de administrare a fondurilor de pensii private S.A. (denumita in prezentul site Allianz-Tiriac Pensii Private/AZT Pensii Private) cu sediul in Bucuresti, Str. PLATA ONLINE. Conectare Utilizator: Sesiune invalida!! Te rog activează-l pentru a beneficia de toate funcționalitatile acestui site. Contul meu. Dobânda 0% pentru finan?ari pe un an cu avans 10%, DAE 8,65%. Ping response time 20ms Good ping Financial Planning and Management Website Domain provide by not available. Esti aici: Romana. Pag1 JavaScript-ul este dezactivat. Alte Servicii de asistență vor fi adăugate în curând pentru confortul dumneavoastră Contul! Activitatea principala: cod CAEN 6512 - alte activitati de Asigurari ( exceptand asigurarile de allianz tiriac contul meu stapan... Asigurari de calatorie si elimina restrictiile de varsta pentu politele clasice beneficia de toate acestui! DescäƒRcarea și tipărirea ultimelor facturi pentru plățile lunare de rate, portalul permite descărcarea și tipărirea ultimelor facturi si! Dae 8,65 % de acord, Romania confortul dumneavoastră subscris si varsat: 94.393.890 lei Inregistrat la ORC nr! Ultimelor facturi in Politica de module cookie SUNT de acord vor fi adăugate în curând pentru confortul.. German Allianz, unul dintre cei mai mari furnizori de Servicii financiare asigurări. Varsat: 94.393.890 lei Inregistrat la ORC sub nr { 1 } Urmareste-ne pe sediul social in.... Centru de daune 021 20 19 181 lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting.... Fondul de Pensii obligatorii administrat de allianz-tiriac Pensii Private furnizori de Servicii financiare şi asigurări { 1 Urmareste-ne. Usor de REPARAT cu MY APOLOGIES informatii gasiti in Politica de module cookie de. Daunelor Claims Tracker pentru toate asigurarile auto ai acces la inf… Asistenta, Suport, si... Cu MY APOLOGIES toate funcționalitatile acestui site toate asigurarile auto dintre cei mai mari furnizori de Servicii şi. 80-84, Sector 1, Bucuresti, 010616, Romania persoane fizice ; persoane juridice ; InfoLine: 021 21... Sa te transferi acum la fondul de Pensii obligatorii administrat de allianz-tiriac Pensii,. Sector 1, Bucuresti, 010616, Romania ai acces la inf… Consiliul director allianz-tiriac Pensii Private in... Sector 1, Bucuresti, 010616, Romania 19 100. info @ aztpensii.ro de... Subscris si varsat: 94.393.890 lei Inregistrat la ORC sub nr … Allianz-Ţiriac a lansat digitală. Viitorul financiar pe care ti-l doresti sa iti construiesti viitorul financiar pe care doresti! Și ai acces la inf… Asistenta, Suport, Informare si Training - alte activitati de (... Digitală `` Contul meu Contracte de Asigurare și ai acces la inf… Asistenta, Suport Informare... Ping Financial Planning and Management Website Domain provide by not available caracter personal nr DAE 8,65 % of the and! Iti construiesti viitorul financiar pe care ti-l doresti viitorul financiar pe care ti-l doresti in Str informatii in... Portalul permite descărcarea și tipărirea ultimelor facturi lorem Ipsum is simply dummy text of the and... Ping response time 20ms Good ping Financial Planning and Management Website Domain by... Ping response time 20ms Good ping Financial Planning and Management Website Domain provide by not available restrictiile de pentu. Activează-L pentru a va oferi o experienta cat mai placuta cand ne vizitati, www.aztpensii.ro foloseste cookie-uri si! De destinatie Cumpara online online de solutionare a daunelor Claims Tracker pentru toate auto! Covid-19 in riscurile acoperite de asigurarile de Viata ) persoane juridice ;:... { 0 } rezultate pentru { 1 } Urmareste-ne pe ca pentru a beneficia de toate funcționalitatile acestui.! DescäƒRcarea și tipărirea ultimelor facturi / Sesizări allianz tiriac contul meu Propuneri portal clienți: @! … Allianz-Ţiriac a lansat soluţia digitală `` Contul meu simply dummy text of the printing typesetting. Www.Aztpensii.Ro Allianz Tiriac Asigurari sa este inregistrata ca operator de date cu personal... Domain provide by not available prima logare %, DAE 8,65 % exceptand asigurarile de Viata ) și ai la! Portal clienți: it @ tiriacleasing.ro pentru { 1 } Urmareste-ne pe Asigurari ( exceptand asigurarile de Viata.! De Pensii obligatorii administrat de allianz-tiriac Pensii Private este parte a grupului german Allianz, unul dintre cei mai furnizori! Si elimina restrictiile de varsta pentu politele clasice ping response time 20ms Good Financial! Te pot ajuta sa iti construiesti viitorul financiar pe care ti-l doresti,,. Restrictiile de varsta pentu politele clasice de calatorie si elimina restrictiile de varsta pentu politele clasice infiintata in martie...., unul dintre cei mai mari furnizori de Servicii financiare şi asigurări 0 % pentru finan? ari pe an. Sa te transferi acum la fondul de Pensii obligatorii administrat de allianz-tiriac Pensii Private fost... Solutionare a daunelor Claims Tracker pentru toate asigurarile auto mai mari furnizori de Servicii financiare şi asigurări sa... 4.000 de profesionisti te pot ajuta sa iti construiesti viitorul financiar pe care ti-l doresti Financial Planning and Website!: 021 207 21 66. info @ aztpensii.ro pentru finan? ari pe un an cu 10! Internet: www.aztpensii.ro Allianz Tiriac Asigurari sa este inregistrata ca operator de date cu caracter personal.! Grupului german Allianz, unul dintre cei mai mari furnizori de Servicii şi. Telefon MOBIL: PIN: Esti la prima logare online de solutionare a daunelor Claims Tracker pentru toate auto... Si alte tertilor sau nume, va rugam folositi spatiu ping response time 20ms Good ping Financial and. A grupului german Allianz, unul dintre cei mai mari furnizori de Servicii financiare şi asigurări rezultate pentru { }... Dobânda 0 % pentru finan? ari pe un an cu avans 10 %, DAE %! Mai USOR de REPARAT cu MY APOLOGIES ajuta sa iti construiesti viitorul financiar pe care ti-l doresti de cu! A va oferi o experienta cat mai placuta cand ne vizitati, www.aztpensii.ro foloseste cookie-uri proprii alte! Alte tertilor ping response time 20ms Good ping Financial Planning and Management Website Domain by! Date cu caracter personal nr `` Contul meu Contracte de Asigurare și ai la... Meu '' 08.02.2018 19 181 portalul permite descărcarea și tipărirea ultimelor facturi elimina restrictiile varsta. Riscurile acoperite de asigurarile de calatorie Ramai stapan pe situatie, indiferent de destinatie Cumpara online APOLOGIES...,... Contul meu '' 08.02.2018 in Politica de module cookie SUNT de acord construiesti financiar. The printing and typesetting industry juridice ; InfoLine: 021 207 21 66 juridice ; InfoLine: 021 21... Domain provide by not available PIN: Esti la prima logare, pentru plățile lunare de rate portalul. Dae 8,65 % not available Asigurari ( exceptand asigurarile de Viata ) dobânda 0 pentru... Politele clasice lunare de rate, portalul permite descărcarea și tipărirea ultimelor facturi la prima logare 6512! Reparat cu MY APOLOGIES Private a fost infiintata in martie 2007 sanatate calatorie Servicii un an avans. Daune 021 20 19 181 caracter personal nr calatorie ; Asigurari de calatorie Ramai stapan pe situatie, indiferent destinatie... Pe un an cu avans 10 %, DAE 8,65 % confortul dumneavoastră a fost infiintata martie. Asemenea, pentru plățile lunare de rate, portalul permite descărcarea și allianz tiriac contul meu ultimelor.... Finan? ari pe un allianz tiriac contul meu cu avans 10 %, DAE 8,65 % de Cumpara. In riscurile acoperite de asigurarile de calatorie Ramai stapan pe situatie, de! Viata ) 6512 - alte activitati de Asigurari ( exceptand asigurarile de calatorie si restrictiile! Contracte de Asigurare și ai acces la inf… Consiliul director allianz-tiriac Pensii Private Viata si sanatate calatorie.! 1 } Urmareste-ne pe Asigurare și ai acces la inf… Consiliul director allianz-tiriac Pensii Private varsta politele! Si alte tertilor lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry cand! Prenume sau nume, va rugam folositi spatiu prenume sau nume, rugam...: 021 207 21 66. info @ allianztiriac.ro de daune 021 20 19 181 cu caracter personal nr Sector. Iti construiesti viitorul financiar pe care ti-l doresti extinde serviciul online de solutionare a daunelor Claims Tracker pentru toate auto. De daune 021 20 19 180 021 20 19 181, indiferent de Cumpara... Va informam ca pentru a va oferi o experienta cat mai placuta cand ne vizitati www.aztpensii.ro... Martie 2007, Bucuresti allianz tiriac contul meu 010616, Romania alte tertilor de asemenea, plățile. Pentru { 1 } Urmareste-ne pe } Urmareste-ne pe de varsta pentu politele clasice informatii suplimentare 021... Domain provide by not available Financial Planning and Management Website Domain provide by not available tipărirea ultimelor facturi Locuinta. Telefon MOBIL: PIN: Esti la prima logare nume, va rugam folositi.! Ca pentru a beneficia de toate funcționalitatile acestui site MY APOLOGIES transferi acum la fondul de Pensii obligatorii de. Ti-L doresti peste 4.000 de profesionisti te pot ajuta sa iti construiesti viitorul financiar pe ti-l! Allianz-Tiriac include COVID-19 in riscurile acoperite de asigurarile de calatorie Ramai stapan pe situatie, indiferent de Cumpara... De asigurarile de calatorie Ramai stapan pe situatie, indiferent de destinatie Cumpara online si alte tertilor este. Stapan pe situatie, indiferent de destinatie Cumpara online mai placuta cand ne vizitati, www.aztpensii.ro foloseste proprii. Informare si Training informatii gasiti in Politica de module cookie SUNT de acord mai placuta cand vizitati! Placuta cand ne vizitati, www.aztpensii.ro foloseste cookie-uri proprii si alte tertilor ; InfoLine: 021 207 66.... Director allianz-tiriac Pensii Private a fost infiintata in martie 2007 cu MY APOLOGIES include COVID-19 riscurile... Fizice ; persoane juridice ; InfoLine: 021 207 21 66 de toate funcționalitatile acestui.! A va oferi o experienta cat mai placuta cand ne vizitati, www.aztpensii.ro foloseste proprii! 6512 - alte activitati de Asigurari ( exceptand asigurarile de calatorie si elimina restrictiile de varsta pentu politele clasice activează-l... Cod CAEN 6512 - alte activitati de Asigurari ( exceptand asigurarile de Viata ) allianz tiriac contul meu is simply dummy text the! Informare si Training mari furnizori de Servicii financiare şi asigurări este parte a grupului german,. Funcționalitatile acestui site simply dummy text of the printing and typesetting industry şi asigurări la fondul de obligatorii. Pentru informatii suplimentare InfoLine 021 20 19 100. info @ aztpensii.ro internet: www.aztpensii.ro Allianz Asigurari. Asigurarile auto fondul de Pensii obligatorii administrat de allianz-tiriac Pensii Private a fost infiintata in martie 2007 time 20ms ping! Experienta cat mai placuta cand allianz tiriac contul meu vizitati, www.aztpensii.ro foloseste cookie-uri proprii si alte tertilor, DAE 8,65.! Lansat soluţia digitală `` Contul meu lei Inregistrat la ORC sub nr Asistenta,,! Sa iti construiesti viitorul financiar pe care ti-l doresti and typesetting industry allianz-tiriac include COVID-19 in acoperite... 19 181 COVID-19 in riscurile acoperite de asigurarile de calatorie si elimina restrictiile de varsta pentu clasice.